O firmie

 

Meble na miarę Twoich potrzeb

Jako dystrybutor mebli stawiamy sobie za cel rozpowszechnianie mody na dobry design. Pragniemy, aby wszystkie oferowane przez nas produkty, były ze sobą spójne i wyrażały niepowtarzalny, nowoczesny styl. Właśnie dlatego oddajemy w Twoje ręce asortyment o najwyższej jakości wykonania, jak pionierskie komody na wysoki połysk czy innowacyjne meblościanki z oświetleniem LED. Wszystkie proponowane przez nas meble cechuje nie tylko funkcjonalność, ale również interesujący sposób łączenia wysokiej jakości materiałów. Skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się trendów, stale poszerzając atrakcyjną ofertę. Bierzemy sobie również do serca uwagi oraz oczekiwania naszych Klientów, dzięki czemu liczba osób zadowolonych z zakupu mebli Tesla stale się poszerza.

Zaledwie kilka kliknięć od mebli marzeń

Kierujemy się dewizą, iż zakupy powinny być przyjemne i niezbyt czasochłonne. Nasza strona zaprojektowana została w intuicyjny sposób, aby Klienci mogli z łatwością odnaleźć interesujący ich asortyment, jak komody z oświetleniem LED. To właśnie dlatego od posiadania wymarzonych mebli dzieli Cię tylko kilka kliknięć. Ze względu na wyjątkowo szeroki wachlarz produktów, jakie oferujemy, możemy zagwarantować, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie – począwszy od nowoczesnych półek, poprzez meblościanki na wysoki połysk, a na stylowych szafkach RTV kończąc.

Wyciągamy pomocną dłoń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w naszej ofercie znajduje się szereg dodatkowych usług, które jeszcze bardziej usprawniają proces zakupów. Proponujemy aż 14 dni na zwrot mebli bez podania przyczyny. Ponadto oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Aby poręczyć o najwyższej jakości wykonania, cały asortyment objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Zagubiony element szafki? To również żaden problem! Naszym Klientom zapewniamy stały dostęp do części zamiennych.

Stawiamy na jakość

Jesteśmy świadomi, że zakup mebli to inwestycja na długie lata, dlatego dokonujemy surowej selekcji produktów, które chcemy wspierać swoją dystrybucją. Najwyższa jakość nie musi jednak iść w parze z równie wysoką ceną. Dzięki wykorzystaniu zmodernizowanej technologii, jesteśmy w stanie redukować koszty, czego efektem, czyli wyjątkowo atrakcyjną ceną, mogą cieszyć się nasi Klienci. Jeśli więc nadal zastanawiasz się, gdzie czeka Twoja upragniona szafka RTV LED lub witryna na wysoki połysk to znasz już odpowiedź – Meble Tesla!

Zaufaj doświadczeniu

Jesteśmy jedynym tak dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem nowoczesnych mebli w Polsce. Dbałość o każdy detal oraz wykorzystanie najlepszych materiałów to podstawowe zalety naszych produktów. Stale umacniamy naszą pozycję na rynku, co jest gwarantem stuprocentowego zadowolenia z zakupów dokonanych na naszej stronie. Wciąż nie jesteś pewien, czy nasza oferta spełni Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z szeroką gamą produktów Tesla i dokonaj wyboru spośród setek nowoczesnych modeli!